asc

Všetky položky skladom

asc

Dodanie najdlhšie do 48 hodín

Bezpečnostné upozornenie

Bezpečnostné upozornenie

  1. Tento produkt neni vhodný pre deti mladšie ako 8 rokov.
  2. Tento produkt obsahuje malé časti, ktoré môžu byť pri požití nebezpečné alebo dokonca smrteľné. V takom prípade sa okamžite poraďte s lekárom.
  3. Neocube by nikdy nemal byť uložený v blízkosti alebo v priamom kontakte s elektronickými prístrojmi z dôvodu ich poškodenia alebo zničenia silnými magnetmi. Silné magnety môžu tiež poškodiť elektronické lekárske prístroje, preto by s Neocube nikdy nemalo byť manipulované v blízkosti ľudí s kardiostimulátorom alebo inými elektronickými zdravotnickými zariadeniami.
  4. Neocube by nemal byť uložený v blízkosti alebo v priamom kontakte so žiadnym typom magneticky uložených dát, napr. kreditné karty, diskety, pevné disky, … z dôvodu ich poškodenia alebo zničenia.
  5. Nikdy sa nepokúšajte spáliť Neocube.
  6. Pokiaľ je kovový povlak okolo guličky porušený, prestaňte výrobok preventivne používať. NdFeB, ktorý tvorí magnetický materiál v Neocube, je relatívne nový materiál a dlhodobé účinky príamého styku s pokožkou teda niesú známe, aj keď žiadne štúdie nenaznačujú, že by bol toxický voči pokožke.
  7. Tento produkt nieje určený pre liečbu a/alebo diagnostiku akéjkoľvek choroby.
  8. Tento produkt obsahuje malé guličky.
  9. Vaším súhlasom s týmito podmienkami sa spoločnosť X-Trader.cz s.r.o., všetci jeho zamestnanci, pracovníci či investori zríekajú zodpovednosti pri akýchkoľvek vzniknutých ujmách, vrátane, ale nie výhradne, finančných či fyzických, vyplývajúcích z použitia alebo zneužitia tohoto výrobku.